Nüüd on loodud protseduur Teie juuste eest hoolitsemiseks eriti uuenduslikul moel- JUUSTE LAMINEERIMINE!!! Lamineerimine, see on juukse väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike. See protseduur on absoluutselt ohutu nii juustele kui peanahale.
Lamineerimine póhineb hüdrolüüsitud nisuproteiinidel, millel on antioksüdantne móju, seeniisutab ja toidab juukseid, on raviva toimega ning soodustab juuksekasvu. Laminaat on lõhnata ja värvuseta, hüpoallergeenne ja ei sisalda konservante.
Toode katab iga karva eraldi, sealjuures kleepumata. Täidab kõik ebatasasused juuksekarval, sealjuures kaitseb edaspidiste töötluste eest. Lõpptulemusena saavutavad juuksed elastsuse, sileduse ja juuksekarva läbimõõt suureneb 10%.
Lamineerimine kindlustab antistaatilise efekti, kaitseb kuumtöötluse eest, lihtsustab föönitamist.
Toote sattumine peanahale ei kahjusta peanahka, kuna see on õhku läbilaskva koostisega. Ei sisalda silikooni.Lamineerimise protseduuri optimaalne intervall on 3 nädalat. Hooldus sobib ideaalselt hargnevate juukseotste puhul. Soovitatakse teha peale keemilist lokki vói blondeerimise järgselt, kuna juuksed kaotavad keemilise töötlusega vajaliku niiskuse ja elastsuse. Ainult väga nõrk lokk võib kaotada oma vormi lamineerimise käigus. Sobib hästi ka juustepikendustele, kui soovitakse pikenduste välimust värskendada.
Lamineerimine ei nõua lisahooldust kui klient kasutab seerumit, palsamit ja maski. Protseduur võtab aega keskmiselt 30-50 min.

    • Lamineerimine – see on juuste väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike. Protseduur on absoluutselt ohutu nii juustele kui peanahale.
      • Lamineerimine sobib ideaalselt hargnevate juukseotste puhul. Seda soovitatakse teha näiteks peale keemilist lokki või blondeerimise järgselt, kuna juuksed kaotavad keemilise töötlusega vajaliku niiskuse ja elastsuse. Vaid väga nõrk lokk võib kaotada oma vormi lamineerimise käigus. Lamineerimine võtab ära juuste matisuse, lisab värvi ja läiget, muudab juuksed kuulekaks ja säilitab juuste niiskuse. Tõeliselt särav tulemus püsib 2-4 nädalat.